Buty skórzane

Na co zwrócić uwagę kupując jesienne botki?

Obuwie Obuwie skórzane

Gdy kupujemy jesienne botki, wiele z nas w pierwszej kolejności kieruje się własnym stylem. Wybieramy to, co po prostu się nam podoba i w czym będziemy dobrze się czuć i wyglądać. Każda z nas ma swój niepowtarzalny gust, dlatego wygląd i pierwsze wrażenie, jakie sprawią na nas botki skórzane ażurowe, buty skórzane, kozaki damskie, czy inne jesienne obuwie ma ogromne znaczenie.

Drugi rzut oka

Co jest jednak ważne na drugi rzut oka? Kupując jesienne botki warto wziąć pod uwagę materiał, z którego są wykonane, a więc jego fakturę, gatunek i kolor. Warto również sprawdzić podeszwę, ocieplenie, rodzaj nosków i wysokość obcasów.

Przemyśl, czy buty będą noszone na co dzień, czy tylko na wyjątkowe wyjścia. Ważna jest konkretna okazja, na którą będziemy je zakładać. Inaczej ubierzemy się do teatru, a inaczej na imprezę u znajomych. To oznacza również różne wybory butów.

Wygląd butów

Aby dopasować botki do naszego stylu, musimy podjąć decyzję, czy obuwie ma być klasyczne, czy z ozdobnymi aplikacjami. Wpływ na nasz wybór będzie miała zapewne zawartość naszej jesiennej szafy, a więc przede wszystkim kurtki i płaszcze. Z tego też powodu, kolorowe, gęsto zdobione aplikacjami szpilki, czółenka, czy inne buty nie zawsze będą naszym instynktownym wyborem.

Nasza decyzja o zakupie jesiennych botków powinna też zależeć od tego, z jakiego materiału są wykonane. Jeśli chcemy nosić jesienne botki również w chłodniejsze dni, to warto zdecydować się na ocieplane botki, np. z miękkim futerkiem.

Wybieramy obcas i nosek

Kolejną kwestią, którą należy przemyśleć jest obcas i jego funkcjonalność. Co wybrać? Klocek, słupek czy szpilkę? Modne botki na szpilce będą optycznie wyszczuplać sylwetkę i podkreślą każdą stylizację.

Równie ważny jest nosek w jesiennych botkach. W zależności od kształtu i wygody naszej stopy, możemy wybrać nosek okrągły, migdałowy, kwadratowy lub w szpic. Botki z wygodnym noskiem to obowiązkowa pozycja w naszej garderobie – możemy je nosić również na przełomie sezonów. Zobacz więcej na https://margoshoes.pl/pl/c/Botki/37

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *