Szpilki

Jaki obcas botków wybrać?

Porady Szpilki

Codzienne zajęcia i rodzaj wykonywane pracy w dużej mierze decydują o tym, jakie botki na jesień zakupimy. Zwykle oferując buty damskie, sklepy dwoją się i troją w różnych kolorach, materiałach i zdobieniach.

Jednak to rodzaj i wysokość obcasa odgrywają kluczową rolę w kwestii codziennego komfortu naszych stóp i nóg. Nawet, jeśli mamy dużą wprawę w chodzeniu na obcasach, to cały aktywny dzień spędzony w zbyt wysokich botkach, może być znacznym obciążeniem dla naszych nóg.

Zatem zanim kupimy botki skórzane damskie na jesień, zastanówmy się, jaką wysokość powinny mieć, byśmy mogły w nich komfortowo chodzić. Czy najwygodniej czujemy się na płaskim obcasie? A może lepszy będzie słupek albo optycznie wyszczuplające nogę szpilki?

Płaski obcas

Jeżeli zależy nam na wygodzie i komforcie, to w grę wchodzi przede wszystkim płaska podeszwa. Sprawdza się w wielu sytuacjach i jeśli wkładka jest dobrze wyprofilowana, to płaskie obuwie skutecznie odciąży nasze stopy w ciągu dnia i spowoduje, że nie będziemy czuć bólu nóg pod jego koniec.

Słupek

Jeśli chcemy połączyć botki na obcasie z wygodą naszych stóp, możemy zdecydować się na botki na niskim słupku lub z popularną traktorową podeszwą. Przy doświadczeniu w chodzeniu na obcasie i grubszej podeszwie, nasze stopy nie odczują kilkucentymetrowej wysokości słupka.

Botki na słupku zapewniają nie tylko komfort, ale także stabilność chodzenia. Doskonale się prezentują, a dzięki obcasowi wyszczuplają optycznie sylwetkę. Dobrym wyborem tej jesieni są botki kowbojki skórzane lub botki damskie skórzane ażurowe na słupku w kolorach czerni, czerwieni lub khaki. Znajdziesz je na https://margoshoes.pl/pl/c/Botki/37

Szpilki

Jeśli całe lato nosiłyśmy szpilki damskie, nie musimy rezygnować z nich tylko dlatego, że robi się chłodniej. Możemy zamienić ulubioną parę na botki na szpilce. Modne botki będą optycznie wyszczuplać sylwetkę i podkreślą każdą jesienną stylizację. Parę botków na szpilce zawsze warto mieć w swojej garderobie – sprawdzą się w wielu sytuacjach i możemy je nosić nawet na przełomie sezonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *