Botki

Botki na szpilce – hit jesieni

Botki Obuwie Szpilki

Botki skórzane, czarne szpilki i kozaki damskie skórzane na szpilce – to najpopularniejsze buty na wysokim obcasie jesienią i wczesną zimą. Połączeniem wysokiego obcasa i wygodnych botków są botki na szpilce, które będą hitem tej jesieni.

Botki zamiast czółenek

Czółenka damskie na słupku mogą z powodzeniem być zastąpione przez modne botki na szpilce. Botki mogą być również na słupku lub na klocku, choć mogą wyglądać dość wyraziście na nodze, co dla jednych z nas będzie zaletą, a dla innych – wadą. Masywny botek może podkreślić grunge’owy lub rockowy strój styl, ale czasami bywa zbyt mocny – zwłaszcza do sukienki, czy spódnicy.

Szpilka jest najbardziej eleganckim obcasem, który sprawdza się w wielu formalnych i nieformalnych sytuacjach. Doskonale modeluje nogę, czyniąc ją dłuższą i zgrabniejszą. Botki na szpilce są więc idealnym rozwiązaniem na jesień i wczesną zimę.

Jaka wysokość szpilki?

Nie każda z nas czuje się dobrze na wysokim obcasie, więc botki na niskiej szpilce będą najbezpieczniejszym wyborem. Niska szpilka to idealny kompromis i sprytne połączenie elegancji ze stabilnością i wygodą stóp. To szczególnie ważne, jeśli będziemy w nich spędzać większość dnia, np. w pracy, czy w podróży.

Najładniej prezentują się botki na wysokiej szpilce. Należy jednak pamiętać, że są przeznaczone dla wprawionych w chodzeniu na obcasie. Dobrym wyborem są szpilki czerwone, szpilki musztardowe lub szpilki z odkrytymi palcami. Takie buty zdecydowanie się wyróżniają i podkreślają naszą osobowość. Zobacz więcej na https://margoshoes.pl/pl/c/Szpilki/40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *